Za nami dwa dni pełne emocji!
Wczoraj oficjalnie pożegnaliśmy naszych wspaniałych ósmoklasistów, a dziś na zasłużony letni odpoczynek ruszyli pozostali uczniowie. Energia, radość i głowy pełne wakacyjnych planów – to było widać na każdym kroku! Dzisiejsze Czytaj dalej












