Projekt

Zajęcia przyrodnicze w Nowej Wsi Królewskiej- w galerii zdjęć sukcesywnie będą ukazywały się zdjęcia z zajęć, a poniżej informacje dotyczące tematyki.

Na pierwszych zajęciach przyrodniczych w Nowej Wsi Królewskiej uczniowie rozwijali umiejętności korzystania z mikroskopów i samodzielnie wykonywali preparaty mikroskopowe. Na drugich zajęciach wykonywali doświadczenia chemiczne, na kolejnych pracowali w grupach z wykorzystaniem właściwości soli. W ramach zajęć odbył się wyjazd do Młyna Wiedzy, gdzie odbyły się warsztaty biologiczne. Na zakończenie projektu uczniowie wykonywali doświadczenia.

—————————————————–

Regulamin obozu
Jadłospis
Karta Zgłoszeniowa

—————————————————–

Od dnia 01.06.2019 do 14.06.2019 ogłaszamy rekrutację na obóz letni w ramach projektu „Wsparcie dla uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Płużnicy”. Uczestnikami obozu może zostać 20 uczniów z klas IV – VI zarówno biorących udział w zajęciach z projektu (15 osób), jak i nowych uczestników (5 osób). Obóz odbywać się będzie w Orłowie w dniach 02.07.2019 do 06.07.2019. Uczestnicy obozu będą mieć zapewnioną opiekę, zajęcia z matematyki, przyrody i języka angielskiego oraz pełne wyżywienie. Uczestnicy obozu nie będą ponosić żadnych kosztów.

Regulamin rekrutacji oraz formularz rekrutacyjny znajduje się w zakładce – projekt edukacyjny oraz w sekretariacie szkoły. Prosimy o składanie formularzy do sekretariatu szkoły, do wychowawców lub do koordynatora projektu – p. Agnieszki Piotrowskiej.

Regulamin rekrutacji
Formularz zgłoszeniowy na obóz letni

—————————————————–

Szkoła podstawowa wrzesień
Szkoła podstawowa październik
Szkoła podstawowa listopad
Szkoła podstawowa grudzień
Szkoła podstawowa styczeń
Szkoła podstawowa luty
Szkoła podstawowa marzec
Szkoła podstawowa kwiecień
Szkoła podstawowa maj
Szkoła podstawowa czerwiec

Gimnazjum wrzesień
Gimnazjum październik
Gimnazjum listopad
Gimnazjum grudzień
Gimnazjum luty
Gimnazjum marzec
Gimnazjum maj
Gimnazjum czerwiec